Odpowiedz 
dopłaty do odszkodowań z oc i ac
10-07-2016, 23:35
Post: #1
dopłaty do odszkodowań z oc i ac
Firmy ubezpieczeniowe często ( w większości ) zaniżają wypłacane odszkodowanie z AC i OC,
natomiast jeśli stłuczka, wypadek miało miejsce do 3 lat wstecz to można taką pomniejszoną wypłatę podważyć... Można robić to samemu, tylko, że wiąże się to z kosztami, czasem, czasem z sądem itp. dlatego ciekawą alternatywą jest sprzedaż takiej sprawy firmie która zajmuje się odszkodowaniami.
Działa to tak - zgłaszasz się ze swoim tematem, pokazując odpowiednie dokumenty, w ciągu 1-2 dni firma ocenia czy jest niedopłata i jaka mniej więcej jest. Jeśli zostanie stwierdzona to dostaniesz propozycję dokupienia sprawy od Ciebie. Firmy oferują 20-40 % wartości takiej niedopłaty, czy to mało czy dużo ?Ty dostaniesz środki w ciągu paru dni od podpisania umowy i dalej nie martwisz się o nic, no i to dzieje się w sytuacji kiedy już dostałeś wcześniej wypłatę z odszkodowania smile Firma z kolei bierze na siebie sprawę, sąd, oraz ewentualne ryzyko nie wygrania. Wydaje się to dobra propozycja i co najważniejsze nic nie ryzykujesz, a może to dotyczyć spraw nawet sprzed 3 lat.
Jeśli jesteś zainteresowany tematem to zapraszam do kontaktu, lub do wejścia tutaj po dodatkowe informacje:http://artursarnecki.eu/doplata-do-odszkodowania-z-ocac/

źródło: http://www.comperia.pl/forum/ubezpieczen...-i-ac.html

Szukasz Kredytu? Napisz: kontakt@artursarnecki.eu / Zadzwoń 797 443 483

?Blog o finansach, darmowe porady finansowe, opinie o kredytach
?Tutaj znajdziesz najlepsze pożyczki pozabankowe!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2016, 9:08
Post: #2
RE: dopłaty do odszkodowań z oc i ac
A teraz OC wzrosło o 40%...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 22:27
Post: #3
RE: dopłaty do odszkodowań z oc i ac
Przecież działania firm ubezpieczeniowych to działalność naprawdę na pograniczu prawda, problem polega na tym, że my jako zwykli ludzie nie mamy szans za bardzo, żeby z tym walczyć, dlatego jak macie sytuacje tego typu idźcie do firmy, która się profesjonalnie tym zajmuje, swego czasu mój ojciec z pomocą firmy Solace wywalczył dużo większe odszkodowanie niż mu przyznana zresztą odsyłam - http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszk...nikacyjne/ kto będzie zainteresowany to sobie doczyta.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości