Odpowiedz 
Usprawnienie firmy.
15-12-2017, 14:16
Post: #11
RE: Usprawnienie firmy.
(06-10-2017 16:02)eni napisał(a):  Pojęcie outsourcingu jest coraz bardziej popularne w branży związanej z zatrudnianiem pracowników. Firmy zamiast tworzyć rozbudowane działy HR coraz częściej decydują się na to, aby zlecić to zadanie firmie zewnętrznej. Rekrutacją pracowników na zlecenie firm zajmuje się na przykład Grupa Most Wanted!

U nas zdaliśmy się na it we Wrocławiu i jesteśmy zadowoleni ze współpracy, zajmują się wszystkim dokładnie i rzetelnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2018, 19:53
Post: #12
RE: Usprawnienie firmy.
Bardzo fajny artykuł macie dostępny tutaj - http://drukwfirmie.pl/4783-digitalizacja...iz-sadzisz

Moim zdaniem coraz więcej procesów przechodzi bezpośrednio do sieci i warto pomysleć o tym, żeby dokomenty w firmie również funkcjonowały w jak największym obszarze w formie elektronicznej daje to po prostu duże oszczędności.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 15:16
Post: #13
Gwiazdka RE: Usprawnienie firmy.
Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czym konkretnie dana firma się zajmuje. Inne usprawnienia znajdą zastosowanie w biurach, a jeszcze inne w przemyśle. Ja sam spotkałem się z licznymi usprawnieniami, które stosowane są zazwyczaj w przemyśle i niektóre rozwiązania naprawdę zaskakują skutecznością. Dzisiaj raczej trudno wyobrazić sobie dobrze funkcjonujący zakład przemysłowy, który nie wykorzystywałby możliwości jakie dają różnego rodzaju taśmy transportujące modułowe i reszta tego typu urządzeń. Odpowiednie rozplanowanie ewentualnych zmian przynieść może dobre rezultaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości