Forum kredytowe, bankowe oraz finansowe

Pełna wersja: kredyt na mieszkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszyskich, 
Chcę kupić mieszkanie,  cena to 330.000zl i poszukuję dobrego dla mnie kredytu.
Od 8 lat wraz z żoną mieszkamy w uk. Żona zarabia ok 3000? i ma stałą prace na kontrakt. Ja jestem samo zatrudniony i udokumentowanej pensji nie mam zbyt wiele. Szukam kredytu, w którym moge wpłacić ok 60.000 zl pierwszej wplaty. Z racji tego, ze sprzedam kawalek dzialki, w niedlugim terminie będę mógł dokonac kolejnej większej wplaty. Szukam kredytu, w którym będę mógł wcześniej go spłacić na dobrych warunkach a wysokosc rat może być uzależniona ode mnie. Dziękuję za wszelką pomoc.
Widzę, że nikt nie odpowiedział. Czy już znaleźliście jakiś dogodny bank? Widziałam tutaj: https://finanse.sprzedajemy.pl/finanse-o...eszkaniowe zestawienie kredytów mieszkaniowych znanych banków. Zerknij, porównaj. Na tej samej witrynie możesz złożyć wniosek.
Ewentualnie wypełnij formularz na wniosekonline.pl i czekaj na zgłoszenie doradców.
Ja sprawdzałem na yousave i maja bardzo ciekawa oferte kredytowa
My już mamy swoje mieszkanie. Teraz firma Unistop maluje linie na jezdni przy naszym osiedlu. Niedługo się wprowadzamy.
Jest wiele ciekawych kredytów mieszkaniowych, zobaczcie na ofertę dewelopera ORION stoi ona na bardzo wysokim poziomie i pomagaja przy kredytach mieszkaniowych, niezły ceny mieszkań mają !
Zostaje coś takiego jeszcze, jak Mieszkanie dla Młodych. Niech wypowie się ktoś, kto brał kredyt w tym programie. Czy się opłaca?
i dostaliście takie kredyty jakie chcieliscie ?
A ja mam pytanie o IKMy czyli Indywidualne Konta Mieszkaniowe. Myślicie że oszczędzanie z rządową premią będzie opłacalne? Na razie dużo niewiadomych, ale monitoruję sobie sprawę ikm.org.pl/oszczedzanie-mieszkanie-nowy-projekt-pis/ W czerwcu pierwsze informacje konkretniejsze ogłoszą z tego co kojarzę, trochę im to schodzi niestety...
Ja sprawdzałem na yousave i maja bardzo ciekawa oferte kredytowa
Stron: 1 2
Przekierowanie