Forum kredytowe, bankowe oraz finansowe

Pełna wersja: Ile trzeba mieć środków na założenie apteki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przymierzam się do otwarcia własnej apteki o specjalistycznym profilu rehabilitacyjnym, zastanawiam się na jakie koszty muszę się przygotować?
Załóż, że na zatowarowanie potrzebny Ci będzie kredyt, nawet 500tyś. Poza tym musisz przygotować lokal, o podwyższonym bezpieczeństwie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal apteki. Opis szczegółów znajdziesz w artykule: https://minifirmy.pl/2017/03/17/jak-zalo...na-apteke/ To chyba najbardziej aktualne wymagania.
a co to jest za program mieszkaniowy
pewnie około 1000 złoty
Zajrzyj może na https://inservices.pl/oferta/dotacje-unijne/ - może da się coś uszczknąć z kasy unijnej na Twoją aptekę. Ostatecznie wydatki czekają Cię spore, nawet spore+ jak dał do zrozumienia stobejczyk i każdy zastrzyk tańszej gotówki będzie mile widziany.
A nie jest tak przypadkiem, że aby założyć aptekę to trzeba mieć wykształcenie farmaceutyczne?
Wszystko fajnie ale PiS przepchnie ustawę że musisz być farmaceutą żeby założyć aptekę i z biznesu lipa.
Ustawa już przeszła, Prezydent w kwietniu ją podpisał:
https://www.rynekaptek.pl/prawo/prezyden...19804.html
Aptek było już więcej niż placówek banków, Polacy zapomnieli jak leczyć się samemu i strasznie są podatni na reklamę leków na wszystko czyli na nic - zwykłe placebo w ładnym pudełku, paracetamol w milionie odsłon itp - m.in. o tym będzie najnowszy film Botoks Patryka Vegi.
uuu myślę, że z 50 000 tysięcy to minimum.
Przekierowanie