Forum kredytowe, bankowe oraz finansowe

Pełna wersja: Gdzie ubezpieczyć samochód?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam
Tak jak w temacie, gdzie najlepiej będzie ubezpieczyć samochód? Jak uważacie? Prosiłbym o porady w tej kwestii.
Pozdrawiam!
Proponuję w Liberty Direct. Jest to jeden z większych ubezpieczycieli na rynku. Dodatkowo dają możliwość uzyskania wielu zniżek, których otrzymanie w innych firmach jest bardzo trudne.

W Liberty Direct możemy uzyskać takie zniżki jak:

- zniżka 50zł na OC
- zniżka 100zł na AC
- zniżka 5% za zakup składki przez internet
- zniżka 5% za płatność kartą kredytową
- zniżka 5% na kolejny pojazd

Oblicz składkę w ciągu 3 minut wypełniając formularz on-line
Wydaje mi się, że w PZU bo sama teraz ubezpieczam maluszka i mało zapłacę a w innych podawali mi kosmiczne ceny za ubezpieczenie takiego autka... Aż się przeraziłam...
PZU ostatnio ma bardzo ciekawe oferty, również radze wziąć ich pod uwagę przy wyborze ubezpieczyciela.
Ja właśnie z PZU nie chce mieć nić wspólnego, i nie tylko ja moi znajomi również. Miałem stłuczkę nie (nie z mojej winy) "Naprawili" mi tak auto że musiałam jeszcze raz oddać je do warsztatu, a oni powiedzieli że nic więcej nie mogą zrobić..


______________________________________________
Zobacz tu, najlepsze zegarki!
Ja ubezpieczyłam ostatnio auto w hdl, stłuczek ani innych kolizji nie miałam, więc nie mogę ocenić czy jakość usług jest dobra. Znajomi moi jednak nie narzekają. A co myślicie o ubezpieczeniach na Poczcie Polskiej ? Dostałam pare dni temu ulotke i ceny nawet nawet
Ja ubezpieczam auto w Hestii

_______________
https://sklep.chodzen.pl/
Wysokość ubezpieczenia zależy od wielu czynników np. wieku i modelu samochodu, miasta, ilości zniżek itp. Jeśli chcesz wiedzieć, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza to proponuje skorzystać z jakiejś darmowej porównywarki finansowej. Coś takiego mają np. na https://comperia.pl Dysponują ofertą ponad 1500 produktów, więc z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie, a propozycje najlepszego ubezpieczenia dostaniesz w kilka sekund.
Dobrą firmą jest też https://www.vwbank.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne.html . Stawka ubezpieczeniowa wynosi od 2,9% w 1 i 2 roku oraz od 3,7% w 3 roku. Szkody są usuwane bezgotówkowo u dealera, a części zamienne są oryginalne przy naprawie szkody.
a ja polecam mBank z ich ubezpieczeniami samochodowymi, nprawdę warto Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie