Forum kredytowe, bankowe oraz finansowe

Pełna wersja: Kredyty Samochodowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pełna oferta kredytów samochodowych.

https://e-finans.systempartnerski.pl/kre...odowe.html

Zapraszamy.
Ja jeszcze osobom mającym firmę, a potrzebującym samochodu polecam leasing samochodów np. Impuls-Leasing . Głównie przydaje się to osobom szukającym auta np. dostawczego pod tylko kilka zleceń.
Leasing jest lepszy niż kredyt samochodowy? Jak uważacie?
Leasing jest myślę lepszy dla małych firm na początek, jeśli ich nie stać na kupno samochodów. W większych firmach bardziej opłaca się dobry kredyt i kupno samochodu. Ja wiem, że korzystny kredyt na samochód ma VW bank - https://www.vwbank.pl/kredyt-samochodowy-dla-firm.html. Jest on już z pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych.
no ja się zastanawiam, i nie widzę szczególnych rożnic w kredycie czy leasingu
Kredyt można chyba dostać również na starsze auto, leasing chyba maksymalnie na 3 letnie. Jest też chyba różnica w wrzucaniu w koszty leasingu w małej firmie.
I to jest bardzo istotna różnicaUśmiech Co miesiąc daje mniejszy podatek vatUśmiech
No ale ogólnie rzecz biorąc to równie dobrze można wypożyczyć samochód na firmę (jest to tzw. wynajem długoterminowy https://carfree.pl/wynajem-dlugoterminowy/pl - jak w tej firmie ze stolicy) i wtedy comiesięczne raty też wlicza się w koszty, za to auto nie jest nasze i nie traci z każdym rokiem na wartości - po paru latach zmienia się na nowe i już.
wygodna opcja
Tak mniejszym firmom na początek opłaca się raczej leasing. Jednak biorąc kredyt możemy już kupić samochód na stałe. Żeby trochę lepiej się zorientować w ofertach banków tutaj - https://direct.money.pl/kredytysamochodowe/?fsdf3rt2 możemy w wygodny sposób porównać oferty. Warto też popytać się na forach co kto sądzi o danym banku.
Według mnie korzystniejszym sposobem będzie kupno samochodu używanego, na którego wcale nie trzeba brać kredytu i wiązać się z bankami. Osobiście udało mi się zakupić auto z ogłoszeń sprzedaży seicento dzięki którym nie musiałam nadwyrężać mojego budżetu. Jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji, ponieważ sam pojazd jest bardzo tani w utrzymaniu oraz wygodny w prowadzeniu, spełniając jednocześnie wszystkie moje wymagania.
Skodę można wziąć w kredycie w AutoWimar, mają teraz bardzo atrakcyjne warunki, kredyt nawet nazywa się kredytem niskich cen. Wysokość raty dopasowują indywidualnie. Poza tym handlują samochodami używanymi, więc może okazać się u nich najtaniej.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie