Forum kredytowe, bankowe oraz finansowe - Regulamin forum

Rejestrując się na naszym forum kredytowym oświadczasz, że zgadzasz się i akceptujesz poniższe warunki. Administracja niniejszego forum dyskusyjnego zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu, jednakże zawsze o takowej zmianie wystosowana zostanie stosowna wiadomość do użytkowników.

W celu umożliwienia wypowiadania się, należy wpierw dokonać rejestracji, która trwa dosłownie chwilę. Na forum-kredytowe.info.pl zabronione jest publikowanie treści o charakterze:

  • erotycznym;
  • rasistowskim;
  • faszystowskim;
  • wulgarnym;
  • nakłaniających do popełnienia przestępstwa;
  • łamiącym prawa autorskie;
Zabronione jest również spamowanie, floodowanie czy nabijanie bezsensownych wypowiedzi. Jesteśmy na polskim forum, więc posługujemy się poprawną polszczyzną (a przynajmniej staramy).

Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania lub całkowitego usunięcia profilu użytkownika bez podania przyczyny. W przypadku wypowiedzi naruszających niniejszy regulamin, Twoja wypowiedź może zostać usunięta a Ty otrzymasz ostrzeżenie. W przypadku wielokrotnych naruszeń niniejszego regulaminu, Twoje konto może zostać zablokowane na czas określony, bądź nieokreślony.

Rejestrując się możesz być pewien, że żadne z Twoich danych osobowych podanych podczas rejestracji nie zostaną wykorzystywane w celach marketingowych oraz niezwiązanych z działalnością forum a także przekazywane osobom trzecim. Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administrację niniejszego forum kredytowego. Jeżeli masz wątpliwości co do postanowień regulaminu, skontaktuj się z administratorem: webmaster@forum-kredytowe.info.pl

Administracja niniejszego forum kredytowego pragnie poinformować, że nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz opinie umieszczane na forum przez jego użytkowników.

UWAGA: Zabrania się linkowania w postach do stron o małej zawartości merytorycznej, do stron tylko z reklamami bądź do stron afiliacyjnych robionych pod systemy partnerskie